PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=458437}
4,9 551
ocen
4,9 10 1 551

Seventh Moon
powrót do forum filmu Seventh Moon

Bardzo dobry FILM 8/10

ocenił(a) film na 8

Dawno tak się nie bałam jak na tym horrorze :) PoLEcam gorąco

ocenił(a) film na 4
EnATkA

kurczę, nie wiem, czy ten sam film oglądaliśmy. . . film poniżej oczekiwań, a bohaterowie aż przesadzają ze swoją bezradnością, brakiem inteligencji itp.

ocenił(a) film na 8
Reniferu

ja też nie wiem czy ten sam... Bezradnośćią? ciekawa jestem co ty byś zrobił/a w Chinach na środku odludzia gdzie jedyni ludzie chowają się w domach i nie raczą pomoc tylko Cie jeszcze "sprzedadzą",i te duchy księżyca były dobrze zrobione ,film ma klimat czego niektorym brakuje..ja jakoś tak się wczulam ,że bałam się...co rzadko się dzieje zwlaszcza ,że dzisiaj trudno o straszny horror

ocenił(a) film na 7
Reniferu

tez dalem 7 za klimacik i te duchy fajnie zrobione, tylko bohaterowie sie zachowują tak sztucznie;p

ocenił(a) film na 8
EnATkA

zgadzam się w 100%, świetny horror, który trzyma w napięciu do samego końca. Zastanawia mnie tylko, dlaczego ma taką niską ocenę... Jak dla mnie zasługuje na 8/10.:)

monisssss

Gusta i guściki:)dla mnie okropne dno-już na samym początku zaraziły mnie ujęcia kamer podczas jazdy samochodem (na reżysera rzucono chińską klątwę), dalej było coraz gorzej-lubię bardzo Amy Smart, lecz tutaj wraz z ,,mężem" zagrała biednie i bez polotu!Film męczarnia. Niestety 4/10.

ocenił(a) film na 3
EnATkA

Ludzie którzy piszą że film im się podobał są naprawdę żałośni...Niestety tacy ludzie stanowią większość społeczeństwa i z tym się musimy męczyć całe życie...Męczymy sie z nimi w szkole potem w pracy i najgorsze jest to że często są społecznie wyżej niz ci bardziej rozgarnięci i mądrzejsi..Kurwa żyjemy w takim społecznym syfie że aż nie mogę się doczekać tego 2012r...:)

Tommy_Filmweb

stary,po co czekać na 2012 r.,może lepiej od razu idz sie powies,przynajmniej oddasz jakas przyslugę temu "zalosnemu społeczeństwu" jak nas okresliłes.To że komus coś sie podaba a innemu nie nazywamy -uwaga trudne słowo-GUSTEM,no ale Ty chyba z innej bajki jestes i nie znasz znaczenia tego słowa.Jeszcze nie widziałem tego filmu ale taka głupia i nieprzemyślana krytyka po prostu mnie "powaliła".

ocenił(a) film na 8
Tommy_Filmweb

Tommy_Filmweb idż lepiej tak jak tu kolega wyżej napisałsię 'zawieś' jak Cie to wszystko taj męczy może bedzie o jednego idiote mniej bo normalnie porażka cię czytać gościu !!albo jesteś prowokatorem albo rzeczywiście tępa sztuka

Co do filmu ..nie bede zmieniać oceny bo ty mi tak napisałeś,podobał mi się klimat cos było realnego ,że wydawało mi się straszne ,a dalej to każdy majakiśswój typ więc nara!

ocenił(a) film na 3
EnATkA

słabo ludziska słabo://...siły na zamiary miej jedna z drugim:D...Nie bedę tu więcej pisał bo już wyraziłem bardzo trafnie to co chciałem:)
Oglądajcie sobie dalej..

pozdrawiam.

ocenił(a) film na 3
Tommy_Filmweb

p.s Enatka nie gniewaj się może kiedyś w czymś będziemy zgodni:) pa.

Tommy_Filmweb

eh,szkoda mojego pisania,bo i tak jak grochem o ściane:)

ocenił(a) film na 4
Tommy_Filmweb

Zgadzam się. Ludzie w większości przypadków zachwycają się gniotami i zadowalają byle czym. Przez takich ludzi Filmweb jest pełen przekłamanych ocen. Film słaby niestety.

ocenił(a) film na 3
Tommy_Filmweb

Może by tak merytorycznie o filmie, a nie pół wątku pyskówek. Ludzie tu wchodzą poczytać opinie dotyczące danej produkcji, najchętniej poparte argumentami.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones