PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=617133}

Blair Witch, część druga: Legenda Coffin Rock

Blair Witch, volume two: The Legend of Coffin Rock
6,3 172
oceny
6,3 10 1 172

Blair Witch, część druga: Legenda Coffin Rock
powrót do forum gry Blair Witch, część druga: Legenda Coffin Rock

Słabo

ocenił(a) grę na 4

W porównaniu do pierwszej części gra jest słabiutka. Z gry przygodowej z elementami akcji,
zrobiono grę akcji z elementami przygodówki. Sama fabuła zaś jest równie uboga, do tego
niesamowicie irytujące jest to, że dosłownie co 5-10 minut gra, przenosi akcję z teraźniejszości
w przeszłość i na odwrót. Klimat zniknął, samo uczucie strachu też. Jako całość ta część jest
bardzo uboga i niesamowicie krótka. Nie warto tracić czasu.

ocenił(a) grę na 9
conti01

Bez przesady tak źle nie jest choć oczywiście każdy ma prawo do swojej oceny.Mi się 3 część tylko nie podoba .Pierwsza i druga moim zdaniem znakomite .W drugiej też jest świetny klimat.

ocenił(a) grę na 10
conti01

Klimat zniknal ? Chyba cos masz z glowka, jak ta gra nie ma klimatu, to powiedz mi jaki film z gatunku horror po roku 1992 ten klimat ma ? Oprocz The Ring i Grudge i kilku jeszcze azjatow ... Jedyny minus to to, ze moze byc bardzo krotka, jeszcze jej nie przeszedlem ale jestem na etapie tego kregu, ktory czarownica w ciele tej dziewczynki wyznaczyla nad wodospadem, a kumpel mi mowi, ze to juz koncowka co mnie bardzo zaskoczylo bo doszedlem tam w jakies 3 godzinki dzis w nocy.

ocenił(a) grę na 4
aproxx

Jakieś 75% horrorów po 1992 ma lepszy klimat niż to. Gra jest po prostu słaba, nie ma w niej nic fajnego/strasznego/imponującego. Do tego jak sam wspomniałeś gra jest niesamowicie krótka (co może być akurat plusem w tym przypadku bo kto by chciał dłużej w to grać).

ocenił(a) grę na 10
conti01

Naprawde nie pamietasz cmentarzu albo tych lap wylaniajacych sie z rzeki jak tylko miales przechodzic przez nia po pniu od drzewa ... ? Klimat i muzyka jest przeciez caly czas taka sama jak w jedynce. Juz na samym poczatku gry te dzwieki butelek zawieszonych na drzewach i o siebie stukajacych, a czym dalej tym tego wiecej.

ocenił(a) grę na 10
conti01

Fajny klimat jak ujawnial sie tej duch dziweczynki i prowadzil cie wzdluz starej drogi kolejowej, ej no nie swiruj. Pozatym wymien chociaz 5 filmow z tych 75 % wszystkich horrorow po '92, ktore maja lepszy klimat.

ocenił(a) grę na 10
conti01

Albo jak znajdujesz wiedzme w lesie w srodku nocy i walczysz z nia !! To jest dopiero petarda. Przedtem niestety nie zaszczycili nas takim smaczkiem ani w zadnym filmie ani grze, pomimo, ze ta niesforna, podstarzala paniusia jest tytulowa wiedzma w obu przypadkach.

ocenił(a) grę na 7
aproxx

Nie wiem, czy to właśnie TA wiedźma. Postać w grze nazywa się ,,old hag", podczas gdy nasza wiedźma była nazywana ,,witch"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones