PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=190873}
2,8 427
ocen
2,8 10 1 427
Mantykora: legendarny potwór
powrót do forum filmu Mantykora: legendarny potwór

Dziwna ocena

ocenił(a) film na 7

Przed poniedziałkowym seansem film miał 60 ocen i 2.7. Obecnie ma już 130 głosów. Dlaczego jest tak nisko oceniany? przecież akcja była szybka, aktorzy grali całkiem znośnie, humor był, nie można by się doczepić do jakichś całkiem bezsensownych momentów w filmie. Tylko storek był trochę śmieszny, ale bez przesady.

Moim zdaniem film na pewno nie zasługuje na 2.7

ocenił(a) film na 3
OCampa

Tyle że w kinie grozy zdaje się nie chodzi o humor...

użytkownik usunięty
OCampa

Miałem dać 4/10 ale się wstydzę skoro ocena taka niska:)

ocenił(a) film na 7

[częściowy spoiler] A ja dałam 7 i wcale się tego nie wstydzę, bo spokojnie mogę obronić moją ocenę: spodziewałam się totalnej kichy, a tu miłe zaskoczenie: stwór (w dodatku - razy dwa!) był ciekawy i przerażający, podobnie jak sama legenda o nim i cel jego wskrzeszenia, wartka akcja, dobrzy aktorzy, trup gęsto się ścielący, bardzo realistyczne sceny po kolejnych maskarach. :) Pozdrawiam przy okazji wszystkich wielbicieli horrorów. ;))

ocenił(a) film na 4
OCampa

Ja tez spodziewalem sie totalnej kichy, mega gniota, filmu po ktorym powiem "Co ja k...a wlasnie obejrzalem?!" I niestety sie zawiodlem. Film byl po prostu ponizej przecietnej, nic wiecej... a mialo byc tak zle... ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones