PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1487}

Księga cieni: Blair Witch 2

Book of Shadows: Blair Witch 2
4,8 18 578
ocen
4,8 10 1 18578
4,5 6
ocen krytyków
Księga cieni: Blair Witch 2
powrót do forum filmu Księga cieni: Blair Witch 2

Niestety ale druga część ma się nijak do pierwszej części, to kompletnie dwa różne gatunki i nie
powinno się łączyć tych filmów tym samym tytułem i historią. Gdyby użyć pomysłów z drugiej
części w innym/nowym filmie to myślę że byłoby z tego coś całkiem dobrego. Jednak to co tu
zobaczyłem nie zrobiło nam nie zbyt dobrego wrażenia. Tak jak już ludzie pisali, ten film w ogóle
nie straszy choć niby takie są jego zamiary. Sceny które miały być przerażające są bardziej
komiczne niżeli "przerażające".

Mimo wszystko muszę przyznać że udało się im wytworzyć pewien klimat jednak całkowicie
zmarnowali jego potencjał. To co mi się podobało to końcówka kiedy to wszystko zostało
wyjaśnione i cały ten zamysł (Nie chcę spoilerować...).

ocenił(a) film na 5
ProExCurator

Bardzo rzadko zdarza mi się pisać jakiś komentarz, ale tutaj muszę coś napisać by to potwierdzić. Zgadzam się z każdym słowem, obejrzałem jakieś 3 dni temu Blair Witch Project (8/10) i był naprawdę dobry, jedyne co mnie wkurzyło to czas trwania (50 min. to troszkę mało-nie wiedzieć czemu FW podaje inny czas trwania), a teraz po obejrzeniu dwójki totalne rozczarowanie (jak wyżej 4/10). Ogólnie to na 1,30h filmu może 10min jest ukazane z "kamery" co jest ogromnym minusem w tego typu produkcjach, o innych rzeczach nie będę pisać ze względu na spojlery,

ocenił(a) film na 1
ProExCurator

2 czesc to dno i nie powinna nigdy powstac

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones