PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1487}

Księga cieni: Blair Witch 2

Book of Shadows: Blair Witch 2
4,8 18 581
ocen
4,8 10 1 18581
4,5 6
ocen krytyków
Księga cieni: Blair Witch 2
powrót do forum filmu Księga cieni: Blair Witch 2

Ten film jest nudny, nieciekawy, a końcówka jest do bani... Nie ma klimatu, nie ma niczego co by zaciekawiło.

ocenił(a) film na 1
Niekompatybilna90

Popieram. Straszna siepa, i właściwie policzek dla genialnej części pierwszej...

ocenił(a) film na 4
nuerha85

Prawdą jest, że film jest tragiczny. Chociaż gdyby był to niezależny projekt, a nie kontynuacja mojego ulubionego horroru to podejście byłoby całkowicie inne. BWP2 to schemat na schemacie i jako pastisz i niezależny projekt byłby filmem niezłym.

ocenił(a) film na 7
zulombo

Film jest świetny. Nie rozumiem jak można go nie docenić.

ocenił(a) film na 1
nuerha85

Pierwsza część genialna? W którym miejscu?

ocenił(a) film na 1
darudee

Mi się jedynka podobała. Ze względu na klimat i nowatorski pomysł na nakręcenie filmu. Jakby nie było- BWP 1 był alternatywą dla filmów z tego gatunku. Nie twierdzę że film jest z rodzaju tych, które 'zmieniają pogląd na rzeczywistość'- po prostu dobra rozrywka. A że 'genialny'- no, w porównaniu do BWP2- na pewno...

Film trzeba oglądać że tak powiem w odpowiednim nastroju. Ja zobaczyłem go u kumpla który mieszka w lesie, i musiałem potem wracać po północy późną jesienią do domu przez ten las.... I miałem taki Blair Witch Project na żywo, jakich mało :P

ocenił(a) film na 7
Niekompatybilna90

Film ma klimat i ciekawi. Wymień mi rzeczy, które nieciekawią w tym filmie i nie mają klimatu. Końcówka jest ciekawa.

ocenił(a) film na 4
Movie_Crash_Man

a oglądałeś jedynkę?

ocenił(a) film na 7
zulombo

ponad 20 razy. Nie ma w tym ani trochę przesady

ocenił(a) film na 1
Movie_Crash_Man

Dokładnie, pytanie brzmi, czy widziałeś część pierwszą ? Ta, nie dorasta jej do pięt.. i tak jak zulombo, twierdzę, że może gdyby był to osobny projekt, byłoby troszkę lepiej.. ale jako kontynuacja, jest tragiczny. Odnośnie klimatu. Jeśli chaos, niedociągnięcia, tragiczną "muzykę" oraz zabawną grę aktorską w tym filmie, zaliczasz do klimatu... to racja, klimat panował w nim niesamowity. Jak dla mnie ten film, to porażka.

ocenił(a) film na 7
Niekompatybilna90

Film można potraktować jako osobny projekt. Są jeszcze opcje by nakręcić kontynuacje jedynki.

ocenił(a) film na 7
Niekompatybilna90

Jedynka jak dla mnie była strasznie kupciasta, i z początku horrory paradokumentalne mnie wkurzały, dwójka jest zdecydowanie lepsza.

ocenił(a) film na 1
Niekompatybilna90

Popieram. Film zjébany na maxa. Pierwszą część dało sie obejrzeć ale ta część to totalny niewypał.

ocenił(a) film na 2
Niekompatybilna90

Racja, to atrapa filmu. Tam nic sie nie dzieje. Sposób w jaki grają ci amatorzy aż razi po oczach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones