PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=847}

Blair Witch Project

The Blair Witch Project
6,3 124 270
ocen
6,3 10 1 124270
5,9 20
ocen krytyków
Blair Witch Project
powrót do forum filmu Blair Witch Project

Kurde.. no jedni mowia, ze jest, inni ze to fikcja..
Zdecydujcie sie ludzie drodzy!:D

Ktore zdjecia sa krecone kamera amatorska, a ktore dodane pozniej, przy realizacji filmu?

I czy ta trojka bohaterow to rzeczywiscie autentyczne osoby, ktore zostaly uznane do dzis za zaginione, czy po prostu aktorzy?

ocenił(a) film na 6
barton9

Podejrzewam, że to wszystko po prostu czyjś wymysł, a stwierdzenie, że film jest oparty na faktach to tylko chwyt reklamowy, i to całkiem niezły, według mnie. Nie mogę powiedzieć na sto procent, ale jestem realistką i nie wierzę w takie rzeczy ;)

użytkownik usunięty
barton9

to są aktorzy (niestety)
do dzisiaj żyłam myślą, że ta historia wydarzyła się naprawdę i Ci młodzi ludzie naprawde zaginęli podczas prawdziwej wyprawy
ale... wejdź na stronkę kazdego z tych aktorów... dziwne... gdyby zginęli w domu wiedźmy poważnie, to juz raczej by nie grali w innych filmach
zawiodłam się okrutnie

ocenił(a) film na 9
barton9

To wszystko jest FIKCJA.
Bardzo sprytnie i nowatorsko wyrezyserowane.
Graja tam normalni aktorzy.

O wszystkim szczegolowo mozna dowiedziec sie z wywiadu z tworcami tego filmu (zamieszczony na samym dvd z filmem).

Cala strona www oficjalna zostala sfabrykowana.
A dopisek ze "na faktach autentycznych" to tylko chwyt reklamowy.

Jednak ogladdajac za pierwszym razem i nie wiedzac ze to fikcja ciarki mnie niezle przechodzly :)

spooki_

też mi się podobał ten film (druga częśc mniej) pamiętam jeszcze jak w liceum zrobiliśmy seans w zimowy wieczór :-)
dobry film i zrobił furrorę w tamtych czasach :-)

Michal1992

sprawdz w ciekawostkach tam jest wszystko napisane

ocenił(a) film na 7
spooki_

Takie rzeczy istnieją

ocenił(a) film na 10
barton9

Wszystko jest autentyczne i dlatego tak fascynuje oraz przeraża.

ocenił(a) film na 5
Iluvatar

"Wszystko jest autentyczne i dlatego tak fascynuje oraz przeraża."

Możesz jaśniej. Co jest autentyczne?

ocenił(a) film na 5
opoz

Wejdźcie na www.blairwitch.pl i kliknijcie na "Znalezisko". Moim zdaniem ten film jest po prostu odtworzeniem tego orginalnego, z tej wyprawy. Nigdy by nie udostepnili prawdziwej kasety.

Groteska

"ZNALEZISKO"

kurdę czyli wiedźmy jednak istnieją - opoz ( ja tam z domu nie wychodze i w takie straszne linki nie klikam)

łykasz jak pelikan takie bajeczki :-) mi się w to po 5 piwach nie chce wierzyć :-) ale po litrze to bym chyba uwierzył

PS jak znajdziesz "prawdziwą kasetę" to zamieść na youtube :-)

ocenił(a) film na 9
Michal1992

po piwkach to moze i nie... ale na kwasie bym do tej produkcji nie podchodzil :)

reemi

kwas . . . zgubi nasz . . . wóda i grass - zniszczy nas :-) hehehe

ocenił(a) film na 7
opoz

Wszystko jest

barton9

nie wiem czy to fikcja czy nie ale niektore argumenty w tej dyskusji sa bardzo dziwne... ze to sa aktorzy itp... a kto to ma byc? nie moga pokazac oryginalnej kasety w filmie komercyjnym... a zwlaszcza jezeli te osoby zostaly uznane za zaginione...

doom2000

To samo pytanie mialam zadac:)) Tam jest napisane, ze jest to horror, dokumentalizowany,a w ciekawostkach jest, ze to nie jest prawdziwa legenda, czy jako tak...

ocenił(a) film na 9
zgelka

Ależ legenda jest jak najbardziej prawdziwa :))) Właściwie prawdziwy jest fakt że taka legenda istnieje. nawet jeśli nie było jej przed nakręceniem tego materiału, to jest ona jak najbardziej aktywna obecnie: podczas gdy dotarła on do nas, odbiorców (ten materiał).

Warto jednak podkreślić, że z założenia treść legendy nie ma nic wspólnego z prawdą. Wszystko pozostaje w świecie mitu i kitu :)
http://pl.wikipedia.org/wiki/Legenda [pl.wikipedia.org/wiki/L...]

reemi

od malego wszyscy mi truja, ze legenda ma cos z prawdy i cos z kitu:)

ocenił(a) film na 7
reemi

Paranormalia istnieją

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones