PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=847}

Blair Witch Project

The Blair Witch Project
6,3 124 309
ocen
6,3 10 1 124309
5,9 20
ocen krytyków
Blair Witch Project
powrót do forum filmu Blair Witch Project

film bardzo przehypowany. wielka otoczka wokół niego mówiąca ze jest jednym z najlepszych filmów dokumentalno-horrorowych jest po prostu błędna i bezsensowna. Samo tłumaczenie symboliki pojawiających się wątków-ok, ale przedstawienie ich w filmie już nie było ok. Nie można było się wczuć, nie sprawiał napięcia, gdy w filmie zaczynała się noc i myślisz ze w końcu będzie cos ekscytującego i podniecającego w straszny sposób to jest to bardzo błędne myślenie- pare sekund później był już dzień i cały strach spadał. Całkowicie się zawiodłam, bo wiele osób mówiło o tym filmie a okazał się totalną klapą.

lvchh

Zapominasz, że ten film ma z 25 lat. Wtedy to było coś nowego, niesamowitego, a do tego nagłośnione, że prawdziwe. Mimo, że byłam wtedy dzieckiem sama pamiętam strach przed tym filmem, bo na "faktach". Za kolejnych 25 lat, ktoś powie, że horrory z teraz nie są straszne itp;p

ocenił(a) film na 10
lvchh

Co ty pierd

ocenił(a) film na 10
elendir

Co ty pierd..lisz film jest ikona filmów

ocenił(a) film na 10
elendir

Horrorów dokumentalnych sorry źle mi się wpisywało;) ja za czasów swoich lat młodzieńczych oglądałem to z wypiekami na twarzy na swoim pc windowx 98 czy xp :) legenda czarownicy z Blair która zabiła tych aktorów tylko podgrzewała atmosferę, film jest tym czym dla fanów melodramatow jest ... hmmm przemineło z wiatrem ? :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones