PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=847}

Blair Witch Project

The Blair Witch Project
6,3 124 309
ocen
6,3 10 1 124309
5,9 20
ocen krytyków
Blair Witch Project
powrót do forum filmu Blair Witch Project

To film który ma klimat!
Akurat przypadkiem oglądałem go w totalnej ciemni, akurat nie podkręciłem ogrzewania i było mi zimno w nogi, zwlekałem z kolacją więc i trochę głodny, do tego mega wczułem się w oglądanie- jak to zawsze się staram i powiem wam klimat był! Po seansie dziwnie się czułem więc ewidentnie klimat zaraził mnie.

Tylko jedno cały film nie dawało mi żyć, mianowicie poszli na wyprawę, wiedzieli że będą nocować co najmniej jedną noc w lesie, więc:
SPOILERY: zakładali wziąć tylko po 2 kanapki, przekąski by zdążyć do domu na kolacje w dniu kolejnym?
Normalnie bym się do tego nie przyczepił, bo staram się nie brać filmów pod realizm, w końcu to fikcja a ja dużo mogę sobie dopowiedzieć w imię dobrego seansu... ale co chwile któryś z aktorów mówił coś w stylu "ale ja jestem k$#wa głodny" i co chwile kiedy mówili o tym, że są głodni ja musiałem się doczepiać i mówić w myślach "no to trzeba było wziąć prowiant do plecaków, tygodniowy a nie 3 godzinny" :) I tyle co mnie wkurzało, jakby co chwile nie mówili że są głodni to bym pewnie na to nie wracał uwagi, dopowiadał sobie że jadali poza kamerą, ale... nie:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones