PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=847}

Blair Witch Project

The Blair Witch Project
6,3 124 144
oceny
6,3 10 1 124144
5,9 20
ocen krytyków
Blair Witch Project
powrót do forum filmu Blair Witch Project

jestem zawiedziony. Pomysł ciekawy, początek filmu obiecujący, końcówka średnia, ale ta dłużyzna pośrodku nie do zaakceptowania. Naprawdę spodziewałem się czegoś lepszego.

użytkownik usunięty
marlor

Tak samo jak ja. Sądziłam, że to będzie jakiś super straszny horror. Wogóle nie było nic strasznego choc jestem osobom, którą łatwo przestraszyc. W pewnej chwili miałam to już wylączyc. Sztuczne krzyki Heather były nie do zniesienia.

ocenił(a) film na 10

Jesteś osobom?

ocenił(a) film na 7
Piotrek4

no co XD

ocenił(a) film na 3
Piotrek4

ciekawe czy nadal jest osobom

ocenił(a) film na 9
Piotrek4

:D hahaha

ocenił(a) film na 2
Piotrek4

jak zwykle ktoś się przyczepi do ortografii nie mając żadnych argumentów :D czepia się ten kto dał ślepo 10 :D a osoba pisząca komentaż dająca specjalnie błąd ortograficzny boki zrywa jak trolle się pienią :)

ocenił(a) film na 10

Wiesz, najstraszniejsze rzeczy dzieją się w twojej podświadomości i wyobraźni i tę właśnie sferę atakuje BWP, jeśli jesteś odpowiednio wrażliwa, to bardziej cię przestraszy to, co sobie wyobrazisz niż jakieś flaki, wracaj może do oglądania hostelu i piły, aha, no i naucz się ortografii dziecko drogie, bo wiesz jedyny niepochlebny komentarz i z błędem. Jak to świadczy o ludziach, którym się film nie podobał? Sama sobie odpowiedz na to pytanie. :]

ocenił(a) film na 7
Aldirien

No też jestem zaa ja jak oglądałam ten film to na początku spokój las przestrzeń grupa osób co może się dziać a tu nagle Martyna pod kołdrą przerażona ogląda przez palce takiego napięcia jak w tym filmie to mało gdzie można poczuć. Ja się bałam wstyd się teraz przyznać ale po filmie myślałam o tej czarownicy i o mieszkańcach współczuję im nie wychowała bym dziecka w miasteczku osianym taką złą legendą.

ocenił(a) film na 5
Aldirien

A Ty wracaj oglądać Kung Fu Pandę.
Co za debilne argumenty, wyzywanie ludzi od dzieci i od tego co kto woli.
Sam jestem fanem straszenia podświadomości a nie wzroku, ale BWP nie był jakiś ekstra, końcówka jakoś była mało stresująca.

ocenił(a) film na 3
Aldirien

Również mi się film nie podobał ale to nie powód żeby najeżdżać na taką osobę. Nikt nie musi mieć gustu jak ty. Jednym sie podobają horrory na których nic nie widać, innym jak flaki są na wierzchu, a mi np o przetrwaniu. Ile ludzi tyle gustów.

ocenił(a) film na 9

No nie spodziewaliscie sie w tym filmie sztucznych jump scarow?

ocenił(a) film na 4

Jak tam? Wciąż jesteś osobom czy zaszły jakieś zmiany?

ocenił(a) film na 2

Mnie też jakoś nie przekonał :)

ocenił(a) film na 9
marlor

Niestety na ten film trzeba mieć odpowiednia mentalność. jeśli nie dałeś się zwieść temu, że to jest tylko film to cię nie przestraszy ale jeśli wpuściłeś myśl że to mogło się dziać naprawdę to naprawdę staje się straszny. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones