PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=847}

Blair Witch Project

The Blair Witch Project
6,3 124 309
ocen
6,3 10 1 124309
5,9 20
ocen krytyków
Blair Witch Project
powrót do forum filmu Blair Witch Project

Dno

ocenił(a) film na 4

Praktycznie większość filmu bohaterowie chodzą sobie po lesie, kłócą się, uciekają i znowu to
samo od nowa, a jak już zaczyna się coś dziać to ujrzymy napisy końcowe.. Serio? myślałem, że
będzie chociaż jedna straszna scena a nawet nie drgnąłem podczas oglądania, syf jak ch^# nie
oglądajcie tego gówna

ocenił(a) film na 9
Happy99

To takie przykre, że gimbaza zaniża ocenę takim zajebistym filmom. Wszystko musi być podane na tacy? Każdy strach musi być dokładnie przedstawiony? krew, potwór duch- wszystko trzeba pokazać współczesnemu człowiekowi??? Przecież istota tego filmu jest to, że działa tu nasza wyobraźnia! Nie widzisz ale w głowie roi się od domysłów i przestrasznych wizji. No chyba że ktoś nie ma wyobraźni....

ocenił(a) film na 4
fairy_fw

Może jestem gimbusem bez wyobrazni, albo za głupi na takie "dzieło"... jakoś w recu w ostatniej scence, też działała wyobraznia i ten strach nie był podany na tacy, a mimo to film trzymał w niepewności. W blair witch tego nie doświadczyłem, bo po prostu ten film to gówno i twórcy chyba nie wiedzą na czym polega strach

ocenił(a) film na 7
Happy99

Jesteś gimbusem bez wyobraźni. I nie chodzi o ocenę filmu. Chodzi o poziom wypowiedzi i kultury.

Problemem jest także nieumiejętność myślenia. Problemem tego filmu jest różnica pokoleniowa. Ludzie, którzy film oglądali blisko 15 lat przeciw ludziom którzy widzieli go kilka lat temu.

ocenił(a) film na 4
Dealric

Bardzo przepraszam, że użyłem takie brzydkie słowo jak gówno :( Może coś w tym jest, że gdybym oglądał go kilka lat temu, to jakoś bym załapał całą tą historie o blair i to, że ponoć znaleziono te materiały, jednak na dzień dzisiejszy według mnie, ten film to gniot

Happy99

Gimbus -czytaj ze zrozumieniem kolega napisał jakbyś oglądał go 15 lat temu a nie kilka. Wtedy inne czasy były. Dla mnie "straszne sceny" i "full horror" to reforma edukacji której jesteście produktami.

ocenił(a) film na 2
Happy99

Przykro mi, ale musze sie zgodzić, ten film nie straszy, a jedynie irytuje

ocenił(a) film na 3
meggowata

Dla mnie również tragedia. Może faktycznie to kwestia epoki i nieodpowiedniego podejścia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones