PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=847}

Blair Witch Project

The Blair Witch Project
6,3 124 309
ocen
6,3 10 1 124309
5,9 20
ocen krytyków
Blair Witch Project
powrót do forum filmu Blair Witch Project

Po raz pierwszy oglądałem ten film (z kolegami), gdy miałem 15 lat. Dosłownie szczaliśmy po nogach i chodziliśmy po ścianach. Towarzyszyło nam przerażenie, ekscytacja, film z miejsca stał się wydarzeniem i legendą.

Oglądam go dziś po kilkunastu latach - nuda, scenariusz bez sensu, dialogi zabijają. Nie wiadomo czego boją się bohaterowie i czego mam się bać ja. Chyba tylko ciągłych ich krzyków ...

Wniosek - młodzież (młodsza) może to jeszcze kupi... Ale dorosłych zanudzi.

andrzejk_filmweb

popieram! tez oglądałam ten film dawno, dawno temu gdy miałam może z 15, 16 lat zupełnie inaczej go odbierałam, przerażał mnie... a teraz wydaje się nudny... inaczej już go wtedy odbieram.

ocenił(a) film na 9
andrzejk_filmweb

na ogół horrory to nuda... nie bawią mnie biegające stworki, które pożerają ludzi...
ale ten film horror jest inny, jest inaczej nakręcony. nie wiemy co tak naprawdę się stało, nie widzimy tego co zazwyczaj widzimy w innych horrorach, widzimy bohaterów, którzy są przerażeni, a kręcone jest w taki sposób, że odbiorcy (czyli my) bardziej realistycznie to wszystko odbieramy. podczas oglądania wyobrażamy sobie jakbyśmy tam byli... moim zdaniem świetny horror.

ocenił(a) film na 3
betonak

Ten horror jest słaby, jedynie metoda nagrania dodaje uroku temu filmowi. Przez cały film nawet nie poczułem żadnych emocji...

andrzejk_filmweb

Pierwszy raz obejrzałam to jak miałam może 11 lat ze starszą siostrą która miała właśnei 15 lat wtedy. Mnie to w cale nie przestraszyło no bo nie było się czego bać .Było coś albo czegoś nie było nie wiem nawet czego się bali ...

ocenił(a) film na 10
andrzejk_filmweb

a może ktoś słyszał o czymś takim jak wyobraźnia? jest to cecha która często ginie w dorosłym życiu i przez to filmy takie jak ten mogą już nie robić takiego wrażenia. tym gorzej dla Was bo jednak często się ona przydaje w życiu. może mam dopiero 23 lata i do dorosłości mi jeszcze daleko, ale obejrzałem ten film dziś po kilku dobrych latach i znów obsr**em się tak samo albo jeszcze bardziej, śmiem twierdzić, że strach przed ciemnym lasem, do którego nie wejdę za żadne skarby do dziś wziął się właśnie z tego filmu. nic nie ma w nim pokazane, więc wyobraźnia robi swoje, jak ktoś jej nie ma to stwierdzi że w filmie nie ma nic strasznego, doskonale rozumiem Wasze podejście :)

użytkownik usunięty
s1monn

zgadzam się w zupełności! Najstraszniejsze filmy są takie gdzie krew nie leje sie strumieniami, ale strach jest wywolany poprzez stopniowo rosnace napiecie. wszystko powstaje i dzieje sie w naszej glowie - wyobraznie to potezne narzedzie, na szczescie ja mimo tych swoich 27 lat ciagle ja posiadam i ogladanie horrorow to dla mnie wielka frajda ;)

ocenił(a) film na 6

w zupełności się z Wami zgadzam . Właśnie takie horrory jak paranormal activity , blair which project bardzo dobrze mogą przerazić tylko trzeba coś posiadać - wyobraznie . I oczywisicie tych filmów nie ogląda się w dzień , z kolegami albo kimś innym tylko najlepiej samemu zrobić sobie seans okolo północy i ta magia filmu musi Was ruszyć :)

ocenił(a) film na 6
andrzejk_filmweb

A więc poproszę o odkrycie dla mnie jeszcze jednej tajemnicy, mianowicie: Jaka część ciała została zawinięta w koszulę jednego z bohaterów? Bo z koleżanką nie mogłyśmy się domyślić.

ocenił(a) film na 1
fenyloetyloamina0

Wydaje mi się, że tak. W końcu co by tam było było we krwi, więc chyba tak.

ocenił(a) film na 1
andrzejk_filmweb

Ja mam 15 lat w obecnej chwili i ten film mnie nudzi! Zero akcji, nie wiadomo czego bohaterowie się boją, ponoć było słychać jakby głos ich zaginionego kolegi (w czterdziestej którejś minucie) czego ja nie słyszałam, zostało mi może 9 minut do końca filmu siedzę znudzona i tak naprawdę zastanawiam się dlaczego ten film nosi miano horroru? Czytałam na forach jaki to dobry horror, dla mnie jak już wcześniej wspomniałam nudy!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones