PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=847}

Blair Witch Project

The Blair Witch Project
6,3 124 270
ocen
6,3 10 1 124270
5,9 20
ocen krytyków
Blair Witch Project
powrót do forum filmu Blair Witch Project

Co było zawinięte w te ubranie, które znalazła ta dziewczyna w tych związanych gałązkach?
Z początku myślałem, że to nos, ale później ona odsłoniła resztę i było tego "czegoś" dużo. Nie wiem co to mogło być, bo to było krótkie ujęcie.

NexaT

myślę że to był cały we krwi ząb ludzki wyrwany w całości

ocenił(a) film na 9
Adi323_filmweb

gdzieście się zęba dopatrzyli?? i co to znaczy "w całości" - z połową twarzy? :D przecież tego w tym zawiniątku strasznie dużo było

ykey

w całości to znaczy taki http://img4.wikia.nocookie.net/__cb20140225231258/horrormovies/images/2/29/The-1 00-greatest-gore-moments-in-movie-history-day-four-20071023044952635-000.jpg

ocenił(a) film na 9
Adi323_filmweb

Okej, w zatrzymaniu ujęcia faktycznie przypomina to ząb. Niemniej - nie ludzki :)

ykey

Język

ocenił(a) film na 8
NexaT

Tak to był ząb wyrwany jej przyjacielowi, przed tym było słychać jego krzyki pełne bólu.

NexaT

to były wnętrzności jej przyjaciela, jelita, śledziona. wiedzma rozcinała brzuch. tak samo w częsci

ocenił(a) film na 10
NexaT

Ja myślę, że to nie był ząb, tylko jakieś pociachane bebechy. To było coś na wzór Coffin Rock - gdzie związani poszukiwacze Robin Weaver, zostali związanie i wypatroszeni.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones